Okna dachowe Velux

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Bezpieczeństwo, doskonała wentylacja, szeroki wybór wyposażenia dodatkowego - te oraz szereg innych cech sprawiają, że okna dachowe Velux to jedne z najchętniej wybieranych okien w Polsce. Co najbardziej cenimy w produktach Velux? Z pewnością trwałość. Wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji, napraw czy wymiany poszczególnych elementów okien to nieoceniona zaleta tego typu produktów. Kupując okno dachowe Velux mamy pewność idealnego tłumienia dźwięków z zewnątrz, świetnej izolacji i optymalnej przepuszczalności promieni słonecznych. Chcąc stworzyć jasne, ciche, przytulne wnętrze, warto zapoznać się z szeroką ofertą okien dachowych jednej z najpopularniejszych marek w kraju.

GGL/GGU

GGL/GGU Okna dachowe Velux

Obrotowe okna dachowe są jednymi z najczęściej stosowanych rozwiązań na poddaszu. Górna metoda otwierania pozwala na umieszczenie mebli pod oknem i efektywne wykorzystanie przestrzeni.

czytaj więcej...

GZL/GZL B

GZL/GZL B Okna dachowe Velux

Okna obrotowe z klamką zamieszczoną u dołu. W górnej części skrzydła znajduje się moduł wentylacyjny, a w dolnej części skrzydła klamka otwierająca.

czytaj więcej...

Okna klapowo-obrotowe

Okna klapowo-obrotowe Okna dachowe Velux

Okna dachowe klapowo-obrotowe z możliwością podwójnego otwierania.

czytaj więcej...

Integra

Integra Okna dachowe Velux

Pełne sterowanie drogą radiową jednym lub wieloma oknami na dachu.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami