Termoizolacje Rockwool

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Zastosowanie właściwej termoizolacji skutkuje bardzo dużą oszczędnością wynikającą z mniejszych kosztów przeznaczanych na paliwa grzewcze. Zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku mieszkalnego czy przemysłowego to idea przyświecająca producentom izolacji Rockwool. Termoizolacje Rockwool są niezwykle odporne za zniszczenia oraz działanie warunków atmosferycznych. Nie ulegają zmianom pod wpływem czasu - nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają bowiem na wytworzenie materiałów długoletnich, służących wielu pokoleniom. Termoizolacja Rockwool występuje w wielu różnorodnych wariantach, dzięki czemu możemy dopasować idealny produkt do izolowanej powierzchni. Proponowane rozwiązanie świetnie sprawdza się podczas prac budowlanych na dachach, podłogach, ścianach, czy kominkach.

Megarock

Megarock Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych, sufitów podwieszanych, ścian działowych.

czytaj więcej...

Rockmin

Rockmin Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie: stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych i podłóg na legarach, sufitów podwieszanych, ścian działowych, ścian osłonowych o konstrukcji szkieletowej.

czytaj więcej...

Rockmin Plus

Rockmin Plus Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie stropodachów wentylowanych i poddaszy, drewnianych stropów belkowych i podłóg na legarach, sufitów podwieszanych, ścian działowych, ścian osłonowych o konstrukcji szkieletowej z elewacja z paneli.

czytaj więcej...

Toprock

Toprock Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie i izolacja akustyczna:- stropodachów wentylowanych i poddaszy,- stropów drewnianych,- sufitów podwieszonych.

czytaj więcej...

Superrock

Superrock Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych i podłóg na legarach, sufitów podwieszonych, ścian trójwarstwowych, ścian z elewacją z paneli itp.

czytaj więcej...

Rockton

Rockton Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie i izolacja akustyczna ścian trójwarstwowych, działowych, osłonowych, ścian o konstrukcji szkieletowej z elewacją z paneli, ścian działowych, drewnianych stropów belkowych itp.

czytaj więcej...

Frontrock Max E

Frontrock Max E Termoizolacje Rockwool

Niepalna dwugęstościowa płyta termoizolacyjna ze skalnej wełny mineralnej w bezspoinowych systemach ociepleń do izolacji ścian zewnętrznych murowanych, monolitycznych i prefabrykowanych itp.

czytaj więcej...

Fasrock LL

Fasrock LL Termoizolacje Rockwool

Niepalna termoizolacja w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych murowanych, monolitycznych, prefabrykowanych, stropów piwnicznych i nad garażami oraz przejazdami.

czytaj więcej...

Monrock Max

Monrock Max Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie stropodachów niewentylowanych (dachów płaskich) bezpośrednio pod powłokowe pokrycia dachowe(w układzie izolacji jednowarstwowym lub dwuwarstwowym).

czytaj więcej...

Dachrock SP

Dachrock SP Termoizolacje Rockwool

Płyty przeznaczone do kształtowania jednokierunkowego spadku w warstwie izolacji termicznej stropodachów (do rynny, koryta, linii wpustów).

czytaj więcej...

Stroprock

Stroprock Termoizolacje Rockwool

Niepalne ocieplenie:- podłóg na gruncie lub stropie na podkładzie betonowym- stropodachów masywnych.

czytaj więcej...

Firerock

Firerock Termoizolacje Rockwool

Do izolacji termicznej kominków, a w szczególności: tylnej ściany kominka, obudowy wkładu kominkowego, belki drewnianej lub marmurowego blatu, wyciągu z płyt gipsowo-kartonowych.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami