Dachówki ceramiczne Röben

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Łatwe w konserwacji, trwałe i mocne, świetnie odprowadzające wodę - takie są dachy, do których budowy użyto dachówki ceramiczne Röben. Bardzo dobre parametry techniczne, jakie posiada dachówka ceramiczna Röben, jej właściwości estetyczne, a także atrakcyjna cena sprawiają, że tego typu dachówki stają się coraz bardziej popularne na rynku budowlanym. Tego typu dachówki posiadają wysokie właściwości termoizolacyjne: nie nagrzewają się szybko, dzięki czemu latem ciepło słoneczne nie przenika na poddasze, zimą natomiast wolno uwalniają ciepło - pozwalają więc na optymalne utrzymanie temperatury. Nie bez znaczenia jest ponadto łatwość układania tych materiałów na każdym dachu - pozwala bowiem na oszczędność czasu i pieniędzy. 

Piemont

Piemont Dachówki ceramiczne Röben

Piemont jest najnowszym modelem dachówki ceramicznej marki Röben. Wyróżnia się dzięki specjalnie zaprojektowanym zamkom, które gwarantują perfekcyjną szczelność.

czytaj więcej...

MONZAplus

MONZAplus Dachówki ceramiczne Röben

Dachówka MONZAplus ma większy rozmiar niż standardowe dachówki. Pozwala to na znaczne oszczędności ze strony inwestora i wykonawcy. Więźba dachowa wymaga mniejszej ilości drewnianych łat.

czytaj więcej...

Bornholm - średzka typ S

Bornholm Dachówki ceramiczne Röben

Dachówki w kształcie litery S, są jednymi z najbardziej charakterystycznych i tradycyjnych kształtów dachówek.

czytaj więcej...

NOWOŚĆ Bergamo

Bergamo Dachówki ceramiczne Röben

Dachówka Bergamo to płaska dachówka, które idealnie wpisuje się w aktualne trendy budowlane, preferujące minimalizm.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami