Remont dachu Poznań

Czy pokrycie dachowe na Twoim domu przecieka, wymaga naprawy czy potrzebne mu jest odświeżenie? Które prace są konieczne oraz jak je poprawnie wykonać? Remont dachu (Poznań) wymaga różnych nakładów finansowych, w zależności od typu pokrycia oraz stopnia zniszczeń.

Łatwe zabiegi

Najczęściej aby przywrócić pełną funkcjonalność dachu, wystarczą drobne, niezbyt pracochłonne poprawki. Remonty dachów (Poznań) przede wszystkim dotyczą czyszczenia połaci dachu z naturalnie tworzących się nalotów, tworzonych przez mech i glony lub osady z wszelkiego pochodzenia pyłu. Usuwa się je za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego środków chemicznych, połączonych z wodą.

Drobne uszkodzenia

Uszkodzenie kilku dachówek nie jest powodem do wymiany całego dachu. Wystarczy zamienić pojedyncze zniszczone dachówki na nowe. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku blachodachówek – zniszczony arkusz wystarczy wymontować, a na jego miejsce położyć nowy. W takich sytuacjach również należy zwrócić się o pomoc do dekarza, który dokona tych poprawek precyzyjnie, aby uniknąć przeciekania dachu.

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami