Praca

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy
kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i składowanie towaru,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • wydawanie towaru klientom,
  • współpraca z innymi pracownikami,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie i znajomość branży budowlanej (szczególnie pokrycia i akcesoria dachowe),
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego,
  • komunikatywność,
  • niekaralność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność i rzetelność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podjęcia pracy dorywczej w wybrane dni tygodnia,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia produktowe,
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres:

biuro@dach-bud.com.pl
telefon: (61) 832-17-36

DOŁĄCZ DO NAS! NIE ZWLEKAJ! PRACA OD ZARAZ!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PPHU Dach-Bud z siedzibą w Poznaniu 61-441, ul. Samotna 4."

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami