Praca

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy
kandydatów / kandydatek na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich profesjonalna obsługa
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • negocjacje handlowe
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie i znajomość branży budowlanej (szczególnie w sprzedaży pokryć dachowych - hurt, detal oraz wykonawstwo)
  • skuteczność i zaangażowanie w działaniu
  • nastawienie na realizacje celów i osiąganie sukcesów
  • komunikatywność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat B
  • niekaralność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon oraz samochód służbowy
  • bezpłatne profesjonalne szkolenia oraz wsparcie merytoryczne

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:

biuro@dach-bud.com.pl

DOŁĄCZ DO NAS! NIE ZWLEKAJ! PRACA OD ZARAZ!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PPHU Dach-Bud z siedzibą w Poznaniu 61-441, ul. Samotna 4."

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami