Kostka brukowa IBF

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Trwałość, bardzo wysokie wartości estetyczne, nowoczesność, a jednocześnie nawiązanie do tradycyjnego budownictwa - to walory wpływające na atrakcyjność nawierzchni budowanych z kostki brukowej. Za cechę wyróżniającą nawierzchnie brukowe spośród pozostałych typów powierzchni uznaje się możliwość dowolnej przebudowy ścieżki, ulicy, tarasu czy dziedzińca bez konieczności niszczenia materiałów. Kostki brukowe IBF nadają się bowiem do powtórnego użycia. Ta niezwykle praktyczna cecha, a ponadto różnorodność kształtów i kolorów, odporność na zniszczenia i codzienną eksploatację oraz atrakcyjna cena sprawiają, że coraz częściej można spotkać nawierzchnie, w których kostka brukowa IBF pełni kluczową rolę.

Starobruk

Starobruk Kostka brukowa IBF

STAROBRUK to kostka, która została specjalnie przygotowana aby połączyć nowoczesną i trwałą kostkę z zabytkowymi i stylowymi budowlami.

czytaj więcej...

Starobruk (kątowa)

Starobruk (kątowa) Kostka brukowa IBF

STAROBRUK KĄTOWA to kostka, która idealnie nadaje się, jeżeli chcemy uzyckać efekt miękkich fal na powierzchni, elementy koliste lub róznego rodzaju krzywizny.

czytaj więcej...

Starobruk Kvadrat

Starobruk Kvadrat Kostka brukowa IBF

STAROBRUK KVADRAT – jest kostką, która przypomina swoim wyglądem powierzchnie brukowe sprzed lat. Poddawana procesowi postarzania uzyskuje efekt kamienia naturalnego.

czytaj więcej...

Staromur

Staromur Kostka brukowa IBF

STAROMUR to klasyczny type kostki brukowej o nierównych brzegach. W połączeniu z kostką brukową STAROBRUK stanowi system, który nadaje się na place, tarasy, chodniki, ścieżki parkowe, oraz miejsca publiczne.

czytaj więcej...

Staromur Makro

Staromur Makro Kostka brukowa IBF

STAROMUR MAKRO jest kostką stanowiącą uzupełnienie systemu STAROBRUK. Może spełniać zarówno funkcję obrzeża jak i krawężnika lub służyć do budowy schodów i murów oporowych.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami