Dachówki cementowe IBF

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Budowa pokrycia dachowego za pomocą dachówek cementowych to gwarancja bardzo dobrej izolacji dźwiękowej i termicznej. Dachówki cementowe IBF są odporne na zmiany temperatur: świetnie spełniają funkcję chłodzącą podczas upalnych dni, w okresie mrozu długo utrzymują ciepło wewnątrz budynku. Ze względu na atrakcyjną cenę, która wynika z oszczędnego procesu produkcji wykorzystywanego podczas produkcji dachówek ceramicznych, grono zwolenników tego materiału budowlanego nieustannie rośnie. Dachówka cementowa IBF to budulec wytrzymały, nienasiąkający wilgocią, dostępny w małych i dużych formatach, dzięki czemu łatwo dopasować odpowiednią wielkość dachówki do konkretnego modelu dachu.

Podwójna S

Podwójna S Dachówki cementowe IBF

Dachówka PODWÓJNA S daje bardzo duże możliwości urozmaicenia dachu i całego budynku. Ten typ dachówki nadaje się do krycia dachów spadzistych.

czytaj więcej...

Podwójna Rzymska

Podwójna Rzymska Dachówki cementowe IBF

Dachówka ta, tak jak w przypadku Podwójnej S, przeznaczona jest do krycia dachów spadzistych w budownictwie jedno i wielorodzinnym, obiektach publicznych a także sakralnych. Wykorzystywana jest również przy rekonstrukcji i renowacji obiektów zabytkowych.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami