Gonty bitumiczne

Pokrycia dachowe bitumiczne są bardzo atrakcyjnym materiałem dachowym zarówno pod względem praktycznym i estetycznym oraz cenowym. Gonty papowe to pokrycia, które układa się bardzo szybko, oraz przede wszystkim są bardzo lekkie w porównaniu do tradycyjnych dachówek.  Gont papowy, montaż którego jest szybki i łatwy, posiada  trwałość określaną na 10-20 lat.
Gonty dachowe znajdują zastosowanie na dachach o kącie pochylenia od 12 do 80 stopnie. Pokrycie bitumiczne jest również wykorzystywane przy kryciu płaszczyzn pionowych. Dach bitumiczny w porównaniu do blachy czy dachówki jest znacznie bardziej elastyczny i łatwo się wygina. Dlatego też gont bitumiczny idealnie się sprawdzi na skomplikowanych połaciach dachowych.
Także osobom, które mają ograniczony budżet poleca się stosunkowo niedrogi gont papowy, cena bowiem nieznacznie się od różni w zależności od kształtu dachówki czy koloru posypki, jednak zwykle jest bardzo korzystna. Gont bitumiczny (cena), który posiada regularne, powtarzalne wycięcia jest najtańszym dostępnym rodzajem, ponieważ podczas jego produkcji powstaje najmniej odpadu. Decydując się na bardziej nietypowy dach bitumiczny (cennik), musimy liczyć się z wyższymi kosztami zakupu.

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat
Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami