Informacje o firmie

Firma P.P.H.U. Dach-Bud Dariusz Tomczak została założona w 1994 roku. Od początku swej działalności specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz przedstawicielem renomowanych producentów znanych marek, produkujących swe towary w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Przegląd tych marek znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej w zakładce "oferta".

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wszelkiego rodzaju pokryć dachowych niezbędnych do budowy dachu, pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa na najwyższym poziomie jakościowym wraz z indywidualną opieką doradcy handlowego:

  • począwszy od przedstawienia oferty
  • odpowiedniego doboru materiałów
  • bezpłatnym kosztorysie ilościowo-wartościowym
  • terminowej dostawie
  • i co ważne, obsłudze posprzedażowej.

Widząc rosnące potrzeby polskiego rynku uruchomiliśmy również WŁASNĄ PRODUKCJĘ AKCESORIÓW DACHOWYCH, co pozwala nam na większą elastyczność i bardziej atrakcyjne oferty dla naszych Klientów – inwestorów indywidualnych, dekarzy, firm developerskich, składów budowlanych oraz producentów z branży budowlanej.

Starając się zaspokoić oczekiwania naszych Klientów, systematycznie powiększamy asortyment oferowanych towarów i usług, na bieżąco informując o wszelkich nowościach i promocjach.

 

Dzięki Państwa zaufaniu, przez wszystkie lata naszej działalności osiągnęliśmy bardzo wysokie pozycje w rankingach producentów i dostawców polskich i zagranicznych.
Doświadczenie uzyskane na podstawie setek sprzedanych pokryć dachowych daje Państwu gwarancję naszej fachowości oraz rzetelności.

 

 

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami