Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Czym wyróżniają się płytki dachowe i elewacyjne Euronit? Są wyjątkowo uniwersalne: znakomicie sprawdzają się podczas tworzenia kominów, wież, szczytów, okapów oraz innych tego typu elementów. To materiał wykończeniowy, chroniący jednocześnie elementy konstrukcyjne dachu. Cechuje go najwyższa jakość, atrakcyjne ceny, bardzo szeroki wybór kolorów i wzorów. Decydując się na wybór tego doskonałego produktu mają Państwo gwarancję najlepszej ochrony powierzchni. Owa pewność wynika z najwyższych parametrów technicznych, jakimi cechuje się płytka dachowa i elewacyjna Euronit. Równie istotne wydają się cechy wizualne płytek: dzięki nim dowolnie można kreować oryginalne, nietuzinkowe wzory architektoniczne. 

Struktonit

Struktonit Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

Płytka STRUKTONIT swój reprezentacyjny charakter zawdzięcza wyrazistej strukturze powierzchni naturalnego łupka, co nadaje dachom tradycyjnego wyglądu.

czytaj więcej...

Euronit

Euronit Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

Płytka EURONIT wywodzi się z rodziny klasycznych płytek włóknocementowych z gładką powierzchnią. Na połaci dachu lub elewacji jest stworzona idealnie zwarta struktura.

czytaj więcej...

Kergoat

Kergoat Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

KERGOAT jest płytką o niepowtarzalnych walorach estetycznych. Produkt ten jest przeznaczony na dachy lub elewacje zarówno nowych budynków, jak i tych poddawanych renowacjom.

czytaj więcej...

Alterna

Alterna Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

Płytka ALTERNA gwarantuje perfekcyjną wytrzymałość i trwałość koloru. Jej równomierna i jedwabisto-matowa powierzchnia jest niepodatna na najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne.

czytaj więcej...

New Stonit

New Stonit Płytki dachowe i elewacyjne Euronit

NEW STONIT to płytka, która nawiązuje swoim wyglądem do naturalnego łupka kamiennego. Jej użycie umożliwi stworzenie praktycznego i bardzo trwałego pokrycia dachu lub elewacji.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami