Dachówki cementowe Euronit

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Wysoka odporność na promienie słoneczne powoduje, że kolor dachu budowanego z wykorzystaniem dachówek cementowych pozostaje żywy i intensywny na wiele lat. Urok, jaki nadają powłoce dachowej dachówki cementowe Euronit, jest więc długotrwały - możemy się nim cieszyć zdecydowanie dłużej niż w przypadku innego rodzaju produktów.  Dachówka cementowa Euronit jest bardzo prosta w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji ani pielęgnacji, a mimo to przez długi czas pozostaje czysta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik wytwarzania dachówek produkty te posiadają bowiem cechę samodzielnego czyszczenia. Są ponadto wyjątkowo odporne na zniszczenia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki powłoce Duratop nie pochłaniają zanieczyszczeń - zachowują więc estetyczny wygląd. 

 

Duratop Profil S

Duratop Profil S Dachówki cementowe Euronit

Z dachówką DURATOP PROFIL S uzyskamy nowoczesny dach, który zachwyci nas połyskującą i wyróżniającą się z daleka powierzchnią.

czytaj więcej...

Duratop Extra

Duratop Extra Dachówki cementowe Euronit

Dzięki dachówce DURATOP EXTRA uzyskamy nowoczesny styl dachu, który zachwyca połyskującą, wyróżniającą się z daleka powierzchnią.

czytaj więcej...

Standard Profil S

Standard Profil S Dachówki cementowe Euronit

Dachówka PROFIL S jest klasyczną dachówką o bardzo charakterystycznym kształcie fali, czyli współczesnym wariantem tradycyjnej esówki.

czytaj więcej...

Standard Extra

Standard Extra Dachówki cementowe Euronit

Dachówka EXTRA swoim łagodnym kształtem nawiązuje do pierwszej dachówki typu mnich-mniszka, której historia rozpoczyna się w antycznym Rzymie.

czytaj więcej...

Kapstadt

Kapstadt Dachówki cementowe Euronit

Dachówka KAPSTADT zachwyca swą nieskazitelną elegancją dzięki swojej prostej i schludnej formie.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami