Dachówki ceramiczne Creaton

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

W czołówce wysokiej jakości pokryć dachowych dachówki ceramiczne Creaton plasują się na pierwszej pozycji. Wyróżniające właściwości techniczne, takie jak wysoka szczelność gwarantująca idealne krycie powierzchni, świetna izolacja akustyczna czy prostota montażu, stawiają ten typ dachówek na szczycie dostępnych elementów dachowych. Dachy, do których budowy została użyta dachówka ceramiczna Creaton, są bardzo wytrzymałe i stabilne, odporne na uszkodzenia, a jednocześnie trwałe. Trudno pominąć ponadto ich walory estetyczne: elegancja, nowoczesność, nawiązanie do klasyki - wszystkie te elementy widoczne są w konstrukcjach dachowych tworzonych z wykorzystaniem dachówek ceramicznych. Ich projektanci zadbali bowiem o każdy detal, tym samym oferując produkt o wyjątkowym wyglądzie.

W ofercie Creaton znajdziecie Państwo dachówki:

  • holenderskie płaskie: Titania, Premion, Futura, Harmonie, Balance, Magnum, Viva, MZ3, Harmonica;
  • płaskie: Optima, Eleganz, Domino;
  • marsylki: Rapido, Ratio, Rustico;
  • esówki: Melodie, Sinfonie;
  • suwakowe: Maxima;
  • karpiówki: Klassik, Profil, Ambiente, Antik, Sakral, Manufaktur;
  • i inne: Romano, Antico, Herzziegel.

TITANIA

TITANIA Dachówki ceramiczne Creaton

TITANIA jest wytworną i długowieczną dachówką ceramiczną o wielkim formacie. Należy do dachówek typu holenderka płaska, które oferują najnowocześniejsze i opatentowane rozwiązania.

czytaj więcej...

PREMION

PREMION Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka „PREMION“ nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, ekonomiki i designu. „PREMION“ łączy klasyczne piękno wyglądu dachu z najwyższą jakością na pokolenia.

czytaj więcej...

Holenderka płaska FUTURA

FUTURA Dachówki ceramiczne Creaton

Dzięki swojemu formatowi, designowi i najwyższej jakości, dachówka wielkoformatowa „FUTURA“ ma naprawdę sporo do zaoferowania.

czytaj więcej...

Holenderka płaska HARMONIE

HARMONIE Dachówki ceramiczne Creaton

Znakomite właściwości jednego z trdycyjnych modeli „HARMONIE KLASSIK“ udoskonalono stosując innowacyjne rozwiązania. W ten sposób powstała wyjątkowo elastyczna klasyczna dachówka „HARMONIE“ o wielu zaletach.

czytaj więcej...

Holenderka płaska BALANCE

BALANCE Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka "BALANCE" charakteryzuje się wysoką jakością i wyważonymi proporcjami. Nadaje się przede wszystkim na duże, ale i również na małe dachy.

czytaj więcej...

Holenderka płaska MAGNUM

MAGNUM Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka „MAGNUM“ to nowoczesność w zakresie designu i ekonomiczności pokryć dachowych. Jest to duża dachówka o wielu zaletach i doskonałej jakości, wyprodukowana z użyciem najnowocześniejszej technologii.

czytaj więcej...

Holenderka płaska VIVA

VIVA Dachówki ceramiczne Creaton

Ponadczasowe piękno dachówki „VIVA“ zagwarantowane jest dzięki delikatnej falistości, która łącząc się z ekonomicznością nadaje połaci dachu idealnej harmonii.

czytaj więcej...

Holenderka płaska MZ3

MZ3 Dachówki ceramiczne Creaton

Pomimo swojego małego formatu, dachówka "MZ3" jest naprawdę wielka. Zawdzięcza to swojej ponadczasowej, delikatnej i zharmonizowanej formie.

czytaj więcej...

Holenderka płaska HARMONICA

HARMONICA Dachówki ceramiczne Creaton

Największą zaletą dachówki "HARMONICA" jest zdolność do dopasowania się. W szczególności jeżeli obok harmonii i zrównoważonej optyki oczekiwana jest również elegancja i szyk.

czytaj więcej...

Płaska OPTIMA

OPTIMA Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka suwakowa "OPTIMA" znana pod nazwą "dachówka nardeńska" w północno-zachodnich Niemczech. Jej wygląd to optymalne połączenie tradycji z nowoczesnością.

czytaj więcej...

Płaska ELEGANZ

ELEGANZ Dachówki ceramiczne Creaton

Pokrywając dach dachówką „ELEGANZ“ możemy uzyskać efekt neutralnego raczej skromnego stylu. Zarówno duże jak i małe duże powierzchnie będą emanować nutą spokoju i subtelności.

czytaj więcej...

Płaska DOMINO

DOMINO Dachówki ceramiczne Creaton

„DOMINO“ jest udanym połączeniem unikalnych zalet dachówki ceramicznej i nowoczesnej formy na miarę współczesności.

czytaj więcej...

Marsylka RAPIDO

RAPIDO Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka marsylijska „RAPIDO“ perfekcyjnie łączy tradycję i technikę, na wyjątkowo ekonomicznie dużym formacie.

czytaj więcej...

Marsylka RATIO

RATIO Dachówki ceramiczne Creaton

Mimo tego, iż forma dachówki rustykalnej narodziła się już ponad wiek temu, dachówkę „RATIO“ udało wykreować z podwójną muldą, dzięki której model ten jest podwójnie dobry.

czytaj więcej...

Marsylka RUSTICO

RUSTICO Dachówki ceramiczne Creaton

Rustykalne formy posiadają szczególny urok. Dachówka zakładkowa „Z1” znana jest i stosowana na całym świecie już od ponad stu lat, a jej rustykalny wdzięk cieszy się popularnością aż do dzisiejszego dnia.

czytaj więcej...

Esówka MELODIE

MELODIE Dachówki ceramiczne Creaton

Niewielka masa jednostkowa dachówki "MELODIE" wynosząca zaledwie 3,2 kg oraz łatwość montażu, pozwala znacznie przyspieszyć i uprościć prace dekarskie.

czytaj więcej...

Esówka SINFONIE

SINFONIE Dachówki ceramiczne Creaton

Niezwykłe zalety dachówki "SINFONIE" dowodzą, że w jej przypadku producenci osiągnęli coś niesamowitego: nastąpił ogromny skok pod względem estetycznym, technicznym i jakościowym przy zachowaniu ulubionej formy dachówki esówki.

czytaj więcej...

Suwakowa MAXIMA

MAXIMA Dachówki ceramiczne Creaton

"MAXIMA" to dachówka wysokiej klasy, która prezentuje się w sprawdzonej od dziesięcioleci formie i dzięki temu jest uniwersalna w stosowaniu.

czytaj więcej...

Karpiówka KLASSIK

KLASSIK Dachówki ceramiczne Creaton

Karpiówka z linii "KLASSIK" posiadająca zaokrąglony krój jest dachówką o najszerszym zakresie zastosowania. Jej delikatność i skromność nadaje dachom klasycznego uroku.

czytaj więcej...

Karpiówka PROFIL

PROFIL Dachówki ceramiczne Creaton

Karpiówka ,,PROFIL" jest dachówką o profilowanej powierzchni. Posiada wzdłużnyme prążki w różnych odstępach, które pod względem struktury przypominają dawne, ręcznie wykańczane dachówki.

czytaj więcej...

Karpiówka AMBIENTE

AMBIENTE Dachówki ceramiczne Creaton

Dzięki urozmaiconej ofercie firmy Creaton uzyskują Państwo okazję na zaprojektowanie swojego indywidualnego i niepowtarzalnego dachu dzięki unikalnąej kombinacji kroju, formatu, barwy i rodzaju powierzchni.

czytaj więcej...

Karpiówka ANTIK

ANTIK Dachówki ceramiczne Creaton

Karpiówka "ANTIK" to idealne rozwiązanie na piękne i reprezentacyjne obiekty. Dzięki swojej charakterystycznej powierzchni, nadaje się w szczególności do optycznego i funkcjonalnego podkreślania walorów obiektów historycznych.

czytaj więcej...

Karpiówka SKARAL

SAKRAL Dachówki ceramiczne Creaton

Karpiówki "SAKRAL" są jedynymi w swoim rodzaju dachówkami przeznaczonymi do stylowej renowacji zabytkowych obiektów sakralnych. Wyjątkowy charakter tego modelu pozwala zachować obiektom ich ponadczasowe piękno.

czytaj więcej...

Karpiówka MANUFAKTUR

MANUFAKTUR Dachówki ceramiczne Creaton

Karpiówka "MANUFAKTUR" to dachówka wieżowa na stosunkowo małe powierzchnie dachów typu: wieżyczki, zadaszenia wejść, altany itp.

czytaj więcej...

Specjalna ROMANO

ROMANO Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka "ROMANO" łączy w sobie zarówno tradycję jak i innowację. Jednocześnie uwydatnia kilka charakterystycznych wizualnych cech.

czytaj więcej...

Specjalna ANTICO

ANTICO Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka specjalna "ANTICO" łączy w sobie historyczną optykę pokrycia w stylu mnich-mniszka i solidną budowę dachówki zakładkowej tłoczonej.

czytaj więcej...

Specjalna HERZZIEGEL

HERZZIEGEL Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówka "HERZZIEGEL" bardzo szybko przypadnie do serca ze względu na wyjątkowy wygląd oraz doskonałą szczelność.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami