Budowa i remonty dachów, dekarstwo Poznań

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Zaoszczędź 15% na podatku VAT!

 

Jesteś zainteresowany ofertą generalnego wykonawstwa dachów?

 

Firma P.P.H.U. Dach-Bud istnieje na rynku budowlanym od 1994 r., specjalizując się w sprzedaży pokryć dachowych oraz produkcji akcesoriów dachowych. Dodatkowym profilem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo dachów. Oferowane przez nas usługi wykonujemy ze współpracą z fachowym i doświadczonym sztabem dekarzy.
Budowa
oraz remonty dachów to usługi, które realizujemy na obiektach o różnorodnym przeznaczeniu: począwszy od budynków mieszkalnych, poprzez obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej, kończąc na zabytkowych kościołach. Podczas wykonywanych prac wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości, szczegółowo i rzetelnie dobrane i wycenione zgodnie z preferencjami Klienta.
Dzięki 20-letniemu funkcjonowaniu na rynku nasza firma miała możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i dużego doświadczenia w zakresie wykonywania oraz wymiany pokryć dachowych. Wymiana dachu dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej i dekarzy, zostanie zrealizowana szybko i sprawnie.
Nasza firma oferuje profesjonalne dekarstwo i kompleksową obsługę Klientów: począwszy od przygotowania szczegółowego kosztorysu inwestycji, poprzez transport materiałów na miejsce budowy, na profesjonalnym montażu kończąc. Na wykonane roboty na Państwa dachu udzielamy gwarancji oraz zapewniamy opiekę posprzedażową.

Podpisując z nami umowę na kompleksowe wykonawstwo dachu , zapłacą Państwo jedynie 8% podatku VAT za materiały i usługę.

 

Wyszukiwano nas po słowach: dachy Poznań, dekarz poznań, budowa dachu poznań, krycie dachu poznań, naprawy dachów poznań, remonty dachu poznań, firmy dekarskie Poznań, usługi dekarskie poznań, wymiana dachu poznań, układanie dachu poznań, wymiana dachówki poznań

 

dekarz poznań, budowa dachu poznań, krycie dachu poznań, naprawy dachów poznań, remonty dachu poznań, firmy dekarskie Poznań, usługi dekarskie poznań, wymiana dachu poznań, układanie dachu poznań, wymiana dachówki poznań

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie
lub wypełnij formularz kontaktowy

 

Kontakt

Wyślij zapytanie o wycenę dachu

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami