Dachówki ceramiczne Braas

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Zmieniają się mody, trendy, style - także te w budownictwie. Klasyka jest jednak niezmienna - a do klasyki z pewnością można zaliczyć dachówki ceramiczne Braas. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się na rynku budowlanym - okazały się hitem. Ze względu na wysoką jakość, uniwersalność, a także bardzo szeroką paletę barw i kształtów do wyboru - ich popularność nie maleje. Dachówka ceramiczna Braas sprawdza się na każdym typie dachu, to funkcjonalny i stylowy materiał nadający budynkowi niezwykłego charakteru. Długo można by wymieniać ich zalety - ale po co? Wystarczy spojrzeć na dach wykonany z ich użyciem, aby wiedzieć, że dachówki ceramiczne to prawdziwy lider w swojej klasie.

Amber 12V

Amber 12V Dachówki ceramiczne Braas

Amber 12V to dachówka będąca udoskonaloną wersją dachówki Sirius 13, która była prawdziwym hitem na rynku. Posiada zaokrąglone kształty i delikatne, łagodne krawędzie, które pozwalają stworzyć na dachu efekt fali.

czytaj więcej...

Rubin 9V

Rubin 9V Dachówki ceramiczne Braas

Rubin 9V to największa dachówka ceramiczna w bogatej ofercie Braas. Jej uniwersalność zawdzięczamy dużemu formatowi i możliwością przesuwu do 30 mm.

czytaj więcej...

Rubin 11V(K)

Rubin 11V(K) Dachówki ceramiczne Braas

Rubin 11V (K) to klasyczne piękno połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologii, które zostały opracowane wraz z mistrzami dekarskimi. Ten model dachówki należy do grupy dachówek przesuwnych dużego formatu.

czytaj więcej...

Rubin 13V

Rubin 13V Dachówki ceramiczne Braas

Rubin 13V zapewni efekt naturalnego pokrycia dachowego w wysokiej jakości. Szeroka gama kolorów dachówki Rubin 13V zaspokoi wymagania wszystkich wymagających Klientów.

czytaj więcej...

Achat 10V

Achat 10V Dachówki ceramiczne Braas

Typowo nadmorski urok dachówki Achat 10V nada każdemu budynkowi autentycznego charakteru.

czytaj więcej...

Granat 13V

Granat 13V Dachówki ceramiczne Braas

Charakterystyczny profil „marsylki” sprawia, że ta dachówka epatuje wiarą w to co jest już sprawdzone. Pasuje nie tylko do budynków historycznych, ale również do tych nowszych, które mają na celu nowe interpretowanie architektury ukierunkowanej na tradycję.

czytaj więcej...

Topas 13V

Topas13V Dachówki ceramiczne Braas

Rzeczowy i subtelny styl dachówki Topas 13V wpływa na jego elegancję. W efekcie dom sprawia wyważone i jednorodne wrażenie. Topas 13V jest dachówką nadającą szlachetny charakter zarówno nowym jak i starszym budynkom.

czytaj więcej...

Turmalin

Turmalin Dachówki ceramiczne Braas

Nowoczesny i wyjątkowy charakter dachu jest może być podkreślony dachówką Turmalin. Nadaje ona efekt optycznego spokoju i harmonijnego wyważenia.

czytaj więcej...

Smaragd

Smaragd Dachówki ceramiczne Braas

Smaragd to idealny wybór dla tych, którzy żyją w swoim własnym unikatowym stylu. Eleganckie kolory dachówki Smaragd i nietypowa rombowa forma potrafi nadać budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru.

czytaj więcej...

Opal Standard

Opal Standard Dachówki ceramiczne Braas

Przy wyborze karpiówki Opal decydują się Państwo na tradycję. Pojęcia klasyki i nostalgii łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej.

czytaj więcej...

Opal Żłobkowany

Opal Żłobkowany Dachówki ceramiczne Braas

Dachówka Opal Żłobkowany to dachówka posiadająca silne regionalne korzenie. Na jej charakter mają wpływ tradycyjne dachy znajdujące się we wschodniej części Niemiec.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami