Dachówki cementowe Braas

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Dachówki cementowe Braas są często wybierane przez osoby ceniące tradycję, naturalny wygląd i minimalizm. Wyróżniana jest przede wszystkim ich oryginalna powierzchnia, w zależności od rodzaju nawiązująca do stylu romańskiego, greckiego czy celtyckiego. Dach zbudowany za pomocą tego typu materiałów to harmonia, symetria, klasyka i ponadczasowość. Nie tylko cechy wizualne i estetyczne, jakie z pewnością posiada dachówka cementowa Braas, wyróżniają ten produkt na tle pozostałych budulców dachowych. Należy podkreślić także jego odporność na zabrudzenia, uszkodzenia, szczelność, prostotę montażu, i oczywiście cenę. Koszt dachówek cementowych jest bowiem niższy niż w przypadku dachówek ceramicznych.

Romańska

Romańska Dachówki cementowe Braas

Popularny profil dachówki romańskiej już od dawna wyznacza trendy w krajobrazach polskich i europejskich dachów. Dzięki jej charakterystycznej formie, znajduje zastosowanie na dachach małych budynków oraz potężnych i wytwornych willi.

czytaj więcej...

Bałtycka

Bałtycka Dachówki cementowe Braas

Asymetryczność fali dachówki Bałtyckiej sprawia, że na każdym dachu powstaje intrygująca gra światło-cieni. W całej Polsce wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu został doceniony.

czytaj więcej...

Tegalit Protegon

Tegalit Protegon Dachówki cementowe Braas

Wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór podkreślają nowoczesność dachówki Tegalit. Ta dachówka doskonale sprawdzi się na dachu nowopowstającego budynku, nadając mu efektowny, modernistyczny wygląd.

czytaj więcej...

Celtycka

Celtycka Dachówki cementowe Braas

Dachówka Celtycka to zawdzięcza swój ponadczasowy wygląd symetrycznie ukształtowanej formie. Łączy w sobie niezawodność wraz z korzyściami ekonomicznymi.

czytaj więcej...

Grecka

Grecka Dachówki cementowe Braas

Dzięki dachówce Greckiej, uzyskacie Państwo efekt potężnego, masywnego dachu, który swoim wyraźnym rysunkiem przykłuje uwagę każdego.

czytaj więcej...

Reviva

Reviva Dachówki cementowe Braas

Reviva to wyjątkowa dachówka. Łączy klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych. Dzięki specjalnej technologii, dachówka Reviva cechuje się wysoką wytrzymałością.

czytaj więcej...

Teviva

Teviva Dachówki cementowe Braas

Dachówka Teviva to charakterystyczny prosty, nowoczesny kształt i czysta linia. Płaska forma dachówki podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami