Blachodachówki Balex Metal

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Blachodachówki pozwalają w prosty i niedrogi sposób pokryć dach. Efekt końcowy w postaci dachu wykonanego z blachodachówki Balex Metal w dużym stopniu przypomina klasyczny dach zbudowany z dachówek. Blachodachówka Balex Metal wykonana została ze stali najwyższej jakości, jej twórcy zadbali o bardzo dokładne wyprofilowanie produktu. Dzięki pomysłom takim jak zagłębienie odprowadzające wodę, jest bardzo praktyczna i funkcjonalna. Wykorzystując to rozwiązanie, możemy oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas - montaż blachodachówek to bardzo prosty i szybki proces. Podkreślić należy ponadto różnorodność barw, jaka cechuje ten typ zadaszenia - każdy odbiorca, niezależnie od gustu, znajdzie kolor odpowiadający jego upodobaniom.

Blachodachówka Spektrum

Blachodachówka Spektrum Blachodachówki Balex Metal

Blachodachówka Spektrum idealnie sprawdzi się do bardzo szybkiego i taniego pokrycia dachów budynków zarówno tych nowych jak i remontowanych.

czytaj więcej...

Panel dachowy na rąbek Elegant

Panel dachowy na rąbek Elegant Blachodachówki Balex Metal

Panel dachowy na rąbek ELEGANT jest produktem który łączy tradycję z nowoczesnością. Ten typ pokrycia stosowany jest od lat w budownictwie.

czytaj więcej...

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe Blachodachówki Balex Metal

Blacha trapezowa to fantastyczny materiał do pokrycia dachów i ścian.

czytaj więcej...

Blachy płaskie

Blachy płaskie Blachodachówki Balex Metal

Blacha płaska ma bardzo dużo zastosowań, z których wynika specyficzny montaż. Jednym z możliwych sposobów montażu jest zaginanie na rąbek stojący.

czytaj więcej...

Wyślij zapytanie zyskaj atrakcyjny rabat

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Masz pytania? skontaktuj się z nami